«ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ-2020». «КАРПАТИ» U-17 У ФІНАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу chab3.jpg

У суботу, 7 березня, відбувся повторний матч 1/4 фіналу щорічного «Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України» серед команд U-19, у якому визначалося хто ж стане володарем путівки до фінальної частини.

У цих змаганнях беруть участь і найстарші 17-річні вихованці Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати», які, нагадаємо, на першому етапі не мали рівних у групі «8», а у першому стиковому матчі 1/4 фіналу, який відбувався 29 лютого, на власному полі впевнено переграли гостей з Вінниці однолітків з «Прем`єр-Ниви», які виграли групу «7». Тоді розгромну перемогу вихованцям старшого тренера Івана Шуги забезпечили влучні удари у першому таймі Максима Вадовського та Нікіти Рогачова, а довів рахунок до розгромного вже у другій 45-хвилинці Ярослав Панчишин.

Звісно, у матчі-відповіді команда з Вінниці прагнула відігратися. Однак максимум що вдалося «Прем`єр-Ниві», так це врятуватися від другої поразки поспіль. Головні події цього подинку відбулися у другому таймі. Першими відкрили рахунок «зелено-білі». На 65-й хвилині карпатівці вдало вибігли в контратаку, внаслідок якої на побачення з голкіпером вінниччан вийшов Владислав Чабан (на фото), який розпочинав цей поєдинок з лави запасних. Удар у нашого півзахисника був влучним.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу chaba2.jpg

Відігралися господарі на 75-й хвилині після розіграшу з кутового.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу chab4.jpg

Таким чином наша 17-річна команда як переможець цієї пари потрапила до фінальної частини «Зимового Кубку ДЮФЛУ» серед команд U-19. Тепер чекаємо підсумків інших трьох поєдинків чвертьфінальної стадії, тоді і дізнаємось хто складе компанію команді Івана Шуга на завершальній стадії змагань.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу tabl.jpg