«КАРПАТИ» U-16 – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ «ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ-2020»

У неділю, 8-го березня, відбулися два заключні поєдинки цьогорічного «Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України» серед вікової категорії U-16, у яких визначився переможець та призери.

Першим о 12 годині на поле зі штучним покриттям критого манежу у Конча-Заспі у матчі за 3-4-те місця вийшли вихованці ДЮФШ «Карпати» та їхні однолітки з ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя). Нагадаю, що напередодні ці дві команди у півфіналах поступилися з однаковим рахунком (1:2) двом командам Академії ФК «Шахтар». «Зелено-білі» своїм ровесникам, а запоріжці – на рік молодшим донеччанам. Забивши у кожному із таймів по голу, перемогу із загальним рахунком – 2:0 святкували карпатівці. Спершу, на 8-й хвилині, відзначився один із лідерів нашої команди Олег Федор, якому вдався бездоганний за силою і влучністю удар метрів з 20-ти, після чого круглий від стійки залетів у ворота. А після перерви спрацював джокер «Карпат» Назар Согор, який розпочнав гру із лави запасних. На останніх хвилинах зустрічі наш гравець розібрався із кількома візаві і з другої спроби таки пробив голкіпера запоріжців (з першим ударом Согора воротар справився). Міг цей поєдинок завершитися і розгромною перемогою хлопців Віталія Пономарьова та Назара Савицького, однак наприкінці зустрічі арбітр замість того, щоб призначити пенальті у ворота «Металурга», вилучив начебто за симуляцію Олега Федора (для нашого гравця жовта картка автоматично перетворилася на червону, оскільки у нього раніше вже було попередження).

Отож, цьогорічний розіграш «Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України» серед вікової категорії U-16 наша команда завершила на третьому місці, з чим ми їх і вітаємо!

А у фінальній грі за звання переможця турніру у протистоянні двох команд Академії ФК «Шахтар» прогнозовано перемогли старші, 16-річні вихованці старшого тренера Олександра Князева, які забили чотири м’ячі, не пропустивши жодного. Цей титул, до речі, для гірників у «Зимовому Кубку ДЮФЛУ» став першим, адже до цього чотири роки поспіль перемогу у цьому турнірі здобували київські динамівці, які  цьогоріч вибули із змагань на стадії 1/4 фіналу.

І наприкінці відзначимо також той факт, що після завершення змагань організатори визначили найкращих гравців за амплуа. Приємно, що найкращим воротарем цьогорічного п’ятого за ліком «Зимового Кубку ДЮФЛУ» визнано голкіпера ДЮФШ «Карпати» Юрія Герету.