ДЮФШ «КАРПАТИ» НА КАРАНТИНІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ball-maska-web.jpg

4-го травня, у зв’язку з пандемією коронавірусу Кабінет Міністрів України до 22-го травня продовжив обмежувальні заходи на всій території нашої країни.

Відповідно наразі до цієї дати призупинено всі змагання під егідою Української Асоціації футболу та Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. Керівниками ДЮФЛУ після засідання робочої групи щодо можливого продовження або зупинки чемпіонату України у змаганнях ДЮФЛ у зв’язку із ситуацією з поширенням COVID-19, яка відбулася 5 травня, розглядається варіант із достроковим закінченням чемпіонату сезону 2019/2020 років. Рішення робочої групи щодо зупинки чемпіонату України в ДЮФЛ найближчим часом розгляне Виконком ДЮФЛУ, після чого воно набере офіційного статусу.

      Водночас урядовці вирішили з 11-го травня скасувати низку обмежень, введених раніше. Зокрема, згідно з постановою уряду, з 11-го травня можуть бути дозволені тренування в командних видах спорту, до яких належить і футбол, для професіональних (!) команд на закритих базах.  

     Нагадаємо: раніше з метою уникнення поширення коронавірусної інфекції карантин було запроваджено спершу до 3-го квітня, а згодом – до 24-го квітня та 11-го травня.