ДЮФШ «КАРПАТИ» ВІДНОВЛЮЮТЬ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Emblema.jpg

Після послаблення карантину «школярі» карпатівської школи, відповідно до рекомендацій Української Асоціації Футболу, дотримуючись всіх необхідних заходів безпеки, правил дистанціювання і дезінфекції, відновлюють навчально-тренувальний процес. 19 травня відбулася перша післякарантинна нарада, яку провів директор ДЮФШ «Карпати» Ігор Савицький. Оскільки керівництвом Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України, у зв’язку із ситуацією з поширенням COVID-19 було прийнято рішення про неможливість завершення сезону 2019/2020 років, то тепер вся робота буде спрямована на підготовку до наступного сезону, старт якого запланований у разі позитивної епідеміологічної ситуації в нашій країні на вересень нинішнього року.

В умовах послабленого карантину, на першому етапі тренування відбуватимуться обмеженими групами у кількості не більше 10 осіб під пильним контролем шкільних лікарів та тренерів карпатівської школи і не передбачатимуть футбольних баталій. Вже складений новий розклад тренувань. Щодо настрою в командах усіх вікових груп, то все гаразд – хлопці і їхні наставники скучили за футболом і рвуться до тренувань. Отож, до роботи!

ЮРІЙ МИХАЛЮК