ШКОЛА «КАРПАТ» ГОТУЄТЬСЯ ПЕРЕЙТИ У ВЛАСНІСТЬ МІСТА

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kar-web.jpg

Цими днями комісія законності, депутатської діяльності та свободи слова Львівської міської ради розглянула проект ухвали «Про створення комунального закладу «Дитячо-юнацька футбольна школа «Карпати-1963».

У зв’язку з ситуацією, яка склалась довкола футбольного клубу «Карпати», Львівська міська рада провела перемовини з керівництвом дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати»,яка, як відомо, була створена ще 1975 року і цьогоріч відзначає своє 45-річчя. Нині ДЮФШ «Карпати», директором якої є Ігор Савицький, а заступником легендарний гравець «Карпат» Степан Юрчишин, це єдине з позитиву, що залишилося від бренду «Карпат», адже протягом двох останніх сезонів «школярі» «Карпат» за клубним рейтингом чемпіонату ДЮФЛ України посідають третє місце, поступаючись лише академіям донецького «Шахтаря» та київського «Динамо».

Тому, щоб підтримати дитячо-юнацький футбол та зберегти історію команди, яка є народним надбанням всіх львів’ян, і йдучи на побажання всього колективу ДЮФШ «Карпати», який одноголосно проголосував за Звернення до Львівської міської ради про цей намір на загальних зборах колективу, і яке підтримали своїми підписами батьки учнів школи, було досягнуте рішення забрати в підпорядкування міста колектив ДЮФШ «Карпати» та дітей, які займаються в школі «Карпат». Для цього планується створити комунальний заклад Львівської міської ради «Дитячо-юнацька футбольна  школа «Карпати-1963». Розміщуватись школа буде і далі на стадіоні «Україна», який належить ЛКП «Спортресурс». Голосування за цю Ухвалу міські депутати Львова проведуть 21 серпня на сесії ЛМР.

А тим часом усі команди різних вікових груп школи «Карпат» готуються до старту нового сезону. Так, команда 2007 року незабаром візьму участь у традиційному всеукраїнському турнірі «Перша столиця», що відбуватиметься у Харкові. Там гратимуть вісім провідних команд країни, а суперниками «Карпат» по групі «В» будуть донецький «Шахтар», дніпровський «Дніпро» та сумська «Барса». Квартет паралельної групи «А» складуть київське «Динамо», запорізький «Металург», полтавська «Ворскла» та харківський «Арсенал».

На рік молодші карпатівці 2008 року народження, починаючи з 22 серпня, гратимуть у II турнірі пам`яті Дмитра Рудя в Житомирі. А команди чотирьох найстарших вікових груп ДЮФШ «Карпати» днями відправляться на навчально-тренувальні збори до сусіднього Закарпаття. Для наших команд це буде останній етап підготовки перед стартом в Еліт-Лізі чемпіонату ДЮФЛ України, який запланований на початок вересня.