«КАРПАТИ» 2009 Р.Н. – ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ «ГАЛИЦЬКІ КАНІКУЛИ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу sokil2.jpg

На львівському стадіоні «Сокіл» протягом 26-28 серпня тривав традиційний дитячий турнір з футболу «Галицькі канікули» серед команд 2009 року народження. Десять команд з Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини та Волині виборювали звання переможця. Серед учасників були й вихованці ДЮФШ «Карпати» під керівництвом старшого тренера Андрія Грінера, які виступали двома складами («зелені» та «білі»).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу sokil5.jpg

На першому етапі команди були поділені на дві групи по 5 колективів у кожній. Так, «Карпати-1 «зелені» виступали в групі «А», де посіли підсумкове друге місце, обігравши почергово ровесників ФК «Львів-2» (4:0), ковельський  «Тайм» (6:0) та чортківський «Атлетік» (1:0). Ще одна гра із львівською «Галичиною-1» закінчилася внічию – 2:2. У підсумку – 10 набраних очок. Стільки ж пунктів набрала й «Галичина-1», однак у них виявилася краща різниця забитих і пропущених м`ячів.

У півфіналі на «Карпати-1» чекав переможець групи «Б»: ФК «Львів-1». Основний час переможця не виявив (3:3), тому долю путівки у фінал визначали за допомогою серії післяматчевих пенальті. Фортуна посміхнулася карпатівцям – 2:1. У другому півфіналі «Галичина-1» здолала винниківський «Рух».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу sokil3.jpg

Отже в останньому матчі турніру звання переможця розігрували «Карпати-1» та «Галичина-1». Все вирішив один гол, автором якого став карпатівець Сергій Жук.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу sokil4.jpg

Організатори також відзначили індивідуальними призами карпатівців Арсена Діжака, який отримав приз «найкращого воротаря», а Сергія Жука визнали «Найкращим гравцем турніру». Вітаємо!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу sokil1.jpg

І на завершення згадаємо для історії прізвища переможців з команди «Карпати-1»: Діжак Арсен, Чень Максим, Тимощук Михайло, Волинський Данило, Михалюк Дем’ян, Шквирко Денис, Москвітін Максим, Граціян Марко, Жук Сергій, Драбик Захар.

Юрій МИХАЛЮК