ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 1-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +2 =0 -2

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-1.jpg

5 вересня відбулися матчі прем`єрного 1-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири команди львівської Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалася з однолітками мукачівської  Футбольної Академії. Команди U-17 та U-15 грали вдома у Львові, а U-16 та U-14 – у Мукачевому.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-2.jpg

U-17. «Карпати» (Львів) – МФА (Мукачево) – 1:2

Стартовий матч для найстаршої команди школи «Карпат» виявився невдалим. Наші хлопці виглядали стомленими, не було легкості, звідси й негативний результат. І все ж перший небезпечний момент виник біля воріт гостей. Важинський з кутового навісив на дальню стійку, однак Слюбик головою пробив неточно. Більше пощастило мукачівцям на 25-й хвилині. Гості після однієї з небагатьох контратак вивели на ударну позицію Анатолія Сньозика. З першим ударом «дев`ятки» гостей воротар карпатівців Юрій Герета справився, однак з другої спроби Сньозик головою таки пробив голкіпера «зелено-білих».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-5.jpg

Після перерви вихованці Віталія Пономарьова заграли активніше попереду і це принесло свої плоди. На 59-й хвилині вдався удар центрфорварду «Карпат» Артуру Федору, який знаходячись в межах штрафного майданчика, влцчно пробив у правий нижній кут воріт – 1:1.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-8.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-6.jpg

Після забитого голу карпатівці заграли ще активніше і могли вирвати перемогу. Однак двічі невдало в завершальній фазі зіграв Денис Вербінський, який вийшов на заміну у другому таймі. Спершу, на 85-й хвилині, його чудовою передачею виводив на побачення з воротарем Богдан Слюбик, однак Вербінський не зміг приборкати м`яча, а а ще через дві хвилини як слід не влучив по смугастому з метрів двох поблизу лівої стійки.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-7.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-10.jpg

Не забиваєш ти, забивають тобі. Старе футбольне правило спрацювало на користь МФА. Коли йшли останні хвилини компенсованого часу, гості заробили штрафний в метрах 18-ти просто про центру. До мяча підійшов капітан мукачівців Назар Воробей і влучно спрямував смугастого у правий від Герети верхній кут, принісши, тим самим, перемогу вихованцям тренера Віталія Пантілова.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-9.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-4.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u171-11.jpg

U-16. МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 2:0

Господарі забили  у кожному з таймів по голу. У першій сорокахвилинці гравцеві МФА вдався неймовірний удар метрів з 40-ка, до якого не був готовий воротар «Карпат». Подвоїли рахунок вихованці Мукачівської футбольної академії після перерви після призначеного пенальті. У підсумку – 0:2.

U-15. «Карпати» (Львів) – МФА (Мукачево) – 2:1

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-2.jpg

Вихованці Романа Деркача та Руслана Маланія здобули заслужену перемогу і показали себе добре збалансованою організованою командою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-5.jpg

Перший тайм завершився без забитих м`ячів. Відкрили рахунок господарі на 10-й хвилині другого тайму. Лідер атак «Карпат» Любомир Кузик отримав смугастого на лівому фланзі після ауту, втік на швидкості від кількох захисників і влучно низом пробив повз голкіпера у дальній кут.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-4.jpg

Збільшили перевагу господарі на 65-й хвилині, коли влучний удар вдався з неробочої правої ноги Максиму Дмитришину.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-7.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-8.jpg

І коли здавалося, що матч так і закінчиться, гості спромоглися на гол престижу. І допоміг їм у цьому воротар «Карпат», який невдало парирував удар суперника, який до того ж йшов повз ворота. Першим на добиванні виявився Роман Клюфінський, який і встановив остаточний рахунок зустрічі.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-9.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-10.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу u151-11.jpg

U-14. МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 0:4

Перед матчем вихованці Василя Леськіва та Володимира Мандзиняка зіткнулися з кадровими труднощами, адже через бан, накладений УАФ на ФК «Карпати» і який діє протягом трьох років, школярам «Карпат» було заборонено заявляти гравців, які були зареєстровані за інші клуби. Через це до Мукачевого вихованці ДЮФШ «Карпати» вирушили, маючи в обоймі лише 13-х виконавців. Незважаючи на це, наша команда здобула розгромну перемогу і почала чемпіонат на мажорній ноті.

Ще до перерви, на 20-й хвилині, скориставшись помилкою захисників МФА, влучним ударом відзначився Горін.

Після перерви «зелено-білі» ще тричі вразили ворота закарпатців. Другий м`яч до свого активу записав Дяк, який індивідуально продерся крізь захисні редути мукачівців.  Третій гол провів Байдак, який був першим на добиванні після пострілу Горіна. А масну крапку у цьому поєдинку поставив все той же Дяк, який знову продемонстрував неабияку індивідуальну майстерність і закотив круглого практично у порожні ворота.

Повністю переглянути домашні матчі “Карпати” – “МФА” – можна тут.