ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 2-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +1 =0 -3

12 вересня відбулися матчі 2-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди «Карпати» U-16 та U-14 грали вдома проти ФК «Львів», а U-17 та U-15 – в Луцьку проти місцевої «Волині».

U-17. «Волинь» (Луцьк) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 3:1

Перед грою несподівано виникли кадрові труднощі в стані «Карпат». Через неігрові обставини у зустрічі не змогли взяти участь одразу шестеро лідерів «зелено-білих», які є гравцями юнацької збірної України. Через це старший тренер карпатівців змушений був взяти до Луцька кількох молодших гравців. Все це, безперечно, вплинуло на кінцевий підсумок.

Першим відкрили рахунок вихованці Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати». Святослав Боцьків головою замкнув флангову передачу. Однак ще до перерви волиняни провели два мячі у ворота львівської команди. Перший зі штрафного, а другий дальнім ударом. У другій 45-хвилинці лучани забили втретє. Отож, друга поспіль поразка команди Віталія Пономарьова.

U-16. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 0:2

Гості забили  у кожному з таймів по голу. І справді нещасливою для вихованців Андрія Василитчука виявилася 13-та хвилина. Захисник карпатівців невдало вибивав круглого з лівого кута воротарського майданчика, де першим на м`ячі був Олександр Герега, який шведою закрутив спрямував смугастого у правий від воротаря верхній кут.

У другому таймі «зелено-білі» робили спроби відігратися, однак в атаці команда виглядала відверто слабо. А от гості свій другий шанс використали на всі сто відсотків. Максим Шута після розіграшу зі штрафного встановив остаточний рахунок зустрічі.

U-15. «Волинь» (Луцьк) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 0:2

Другу поспіль перемогу в чемпіонаті здобули вихованці Романа Деркача та Руслана Маланія. Вже до 15-ї хвилини рахунок міг бути 4:0 на користь карпатівців. Такою значною була ігрова перевага «зелено-білих». Однак підвела реалізація. «Прорвало» нашу команду в середині першого тайму, коли Коваль після комбінаційної атаки пострілом з правої ноги пробив голкіпера лучан. Вдруге наша команда забила на 20-й хвилині другого тайму. Дмитришин головою скинув на хід Кузику, який вийшов на побачення з воротарем суперника, обіграв його і закотив смугастого у порожні ворота.

U-14. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 0:1

Наймолодші карпатівці зазнали прикрої поразки, якої за грою аж ніяк не заслуговували. Єдиний м`яч гості провели після грубої помилки воротаря «Карпат», однак зауважимо що Іван Саноцький, який є номінальним польовим гравцем, вимушено зайняв пост №1 у складі «Карпат», оскільки два воротарі Орищак та Заяць нині травмовані.

Наприкінці зустрічі карпатівці мали всі шанси зрівняти рахунок, коли захисники ФК «Львів» не за правилами зупинили рейд капітана карпатівців Віталія Горіна. Однак арбітр зустрічі не відважився поставити 11-метровий, вказавши що порушення було на лінії штрафного майданчика. Після удару Дяка м`яч просвистів над поперечиною. А через кілька секунд пролунав фінальний свисток.

Трансляції матчів 2-го туру Чемпіонату ДЮФЛ УКРАЇНИ серед команд ЕЛІТ-ЛІГИ між командами КЗ “ДЮСШ “Карпати” та ФК “Львів” (вікові категорії U-16 та U-14) можна переглянути на youtube- каналі КЗ “ДЮСШ “Карпати”