ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 3-МУ ТУРІ – 2 ГРИ: +1 =1 -0

19 вересня відбулися два матчі з чотирьох 3-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю карпатівських школярів. Команди «Карпати» U-16 та U-14 грали в Луцьку проти місцевої «Волині».

Ще два поєдинки команд U-17 та U-15 «Карпат» проти земляків з ФК «Львів» відкладені на пізніше через захворюваність гравців «зелено-білих».

U-16. «Волинь» (Луцьк) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 1:3

Активніше розпочали гру вихованці Андрія Василитчука, які вже на початку зустрічі могли повести в рахунку. Однак господарів виручила поперечка. І все ж саме карпатівці першими відкрили рахунок, коли наприкінці першого тайму центрфорварду Любомиру Білевичу вдався вирішальний удар після прострілу Гордеєва. Проте протримався цей рахунок лише дві хвилини і на перерву команди пішли за рахунку – 1:1. Не встиг розпочатися другий тайм, як карпатівці вдруге повели в рахунку. Магасевичу вдався фланговий рейд, після чого послідувала точна передача на того ж Білевича, який з робив рахунок – 1:2. А ще через десять хвилин Білевич забив втретє, скориставшись прострілом Гордеєва. Отож, перша перемога в цьогорічному чемпіонаті нашої 16-річної команди, вітаємо і так тримати!

U-14. «Волинь» (Луцьк) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 1:1

Ближчими до перемоги були й наймолодші карпатівці, які хоча й першими пропустили на 15-й хвилині, проте за кількістю створених гольових моментів переграли суперника. Зрівняли рахунок вихованці Василя Леськіва та Володимра Мандзиняка на 25-й хвилині. Творцями голу стали Мужиловський, який вдало пройшов по флангу і зробив націлену передачу на Горіна. Наш капітан влучно пробив у лівий від воротаря нижній кут. Ще до перерви дуже перспективний штрафний не використав Байдак, який пробивав практично з лінії штрафного майданчика просто по центру. У другій половині зустрічі могли принести перемогу карпатівцям Гембарський та Горін, проте вдало діяв в рамці воріт голкіпер «Волині». Отож у підсумку – 1:1.