ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 4-МУ ТУРІ ЗДОБУВАЮТЬ МАКСИМУМ ОЧОК

26 вересня відбулися матчі 4-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири команди Комунального Закладу «ДЮСШ «Карпати» зустрічалися з однолітками «ВІК-Волині» з Володимира-Волинського і здобули у всіх перемоги. U-16 та U-14 грали вдома на верхньому полі стадіону «Україна», а U-17 та U-15 – на Волині.

U-17. «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 0:4

Першу перемогу і загалом очки у чемпіонаті здобули вихованці Віталія Пономарьова, Івана Шуги та Назара Савицького, які щоправда, досі провели лише два матчі і в обох зазнавали поразок. У цьому матчі нарешті змогли взяти участь всі заявлені гравці, включаючи й збірників України, тому, звісно, це й позначилося на кінцевому рахунку. Забивши у кожному з таймів по два голи, «Карпати» здобули розгромну перемогу – 4:0. Рахунок в середині першого тайму відкрив Іван Варфоломєєв, якому вдало покотив круглого під удар Назарій Русяк. Друге взяття воріт організували два флангові оборонці. Андрій Кітела з правого флангу зробив прострільну передачу, яку замкнув Юрій Важинський.

Після перерви наша команда не зупинилася і ще двічі вразила ворота господарів. Обидва м`ячі були проведені в другій половині другої 45-хвилинки. Спочатку Богдан Слюбик вивів на побачення з голкіпером Дениса Вербінського, а остаточну крапку в матчі поставив Святослав Боцьків, який самостійно розібрався з кількома захисниками «ВІК-Волині» і зробив рахунок – 4:0.

U-16. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – 3:0

Господарі розпочали гру дуже агресивно і вже на 2-й хвилині повели в рахунку. Гольова атака карпатівців розпочалася на своїй половині і після кількох передач круглий опинився на лівому фланзі у Максима Магасевича. Наш нападник на замасі прибрав суперника і м`яко подав у центр штрафного майданчика, де першим на м`ячі був Любомир Білевич, який головою відкрив рахунок. Це, до речі. вже четвертий мяч нашого центрфорварда у чотирьох зіграних поєдинках.

Подвоїли гольову передачу школярі «Карпат» на 32-й хвилині, коли спіймали суперника на контратаці. Назар Касарда опинився один на правому фланзі атаки, зблизився до воріт і влучно низом пробив повз голкіпера.

Могли піти на перерву карпатівці й з розгромним рахунком, однак не вдався завершальний удар Магасевичу, який з кількох метрів не зміг влучно замкнути простріл з правого флангу.

Те, що не вдалося Магасевичу, зробив Кирило Загорянський, який на 76-й хвилині встановив остаточний рахунок зустрічі. Таким чином, вихованці Андрія Василитчука та Андрія Дигаса, здобувають другу поспіль перемогу в сезоні.

U-15. «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 0:1

Продовжили свою переможну серію вихованці Романа Деркача і Руслана Маланія і у Володимирі-Волинському, здобувши четверту поспіль перемогу в сезоні. Єдиний гол нашій команді вдалося провести в заключній 15-ти хвилинці після комбінаційної атаки в якій взяли участь Кевін Цюрпалевич-Семочко. Любомир Кузик і Віктор Продиус. Останній покотив круглого під удар Дмитру Матківському, який буквально з трьох метрів без проблем переграв воротаря команди-суперника.

U-14. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – 2:1

Вже чи не перша атака господарів поля призвела до взятя воріт. На лівому фланзі «одинадцятка» «Карпат» Данило Гембарський виконував навісну подачу, після якої захисник волинян зіграв рукою. Оскільки це відбувалося у штрафному майданчику, арбітр з Хмельниччини О. Ващишин показав на 11-метрову позначку.

Футбольний вирок бездоганно виконав капітан Віталій Горін.

Потім у школярів «Карпат» було ще кілька чудових нагод збільшити гольову перевагу, але, як і в попередніх поєдинках, не склалося з реалізацією. Згадаймо удари Байдака чи Дяка, який не зміг переграти голкіпера, який необачно парирував круглого після дальнього пострілу того ж Байдака.

Не забиває ти, забивають тобі. Так сталося і цього разу. Наприкінці першої половини волинянам вдалася атака правам флангом, яку чудовим ударом у ліву від воротаря Ростислава Баглая, який є на рік молодшим від своїх партнерів і провів загалом непоганий матч, «дев`ятку» завершив гравець під №11.

І все ж футбольна фортуна посміхнулася вихованцям Василя Леськіва та Володимира Мандзиняка. Переможний гол виявився курйозним. На 58-й хвилині, коли здавалося вже гості ліквідували загрозу біля своїх воріт, вибивши смугастого на половину карпатівців. В цей момент центральний захисник господарів Захар Свистун таким «парашутиком» закинув круглого у штрафний майданчик, де м`яч нікого не торкнувшись і перелетівши через воротаря «ВІК-Волині», вдарився об ліву стійку, а першим на добиванні (і за це треба відзначити нападника «Карпат», який на відміну від захисників гостей не зупинився) був центрфорвард Андрій Гейник, який без перешкод приніс перемогу своїй команді.

Трансляції матчів 4-го туру Чемпіонату ДЮФЛ УКРАЇНИ серед команд ЕЛІТ-ЛІГИ між командами КЗ “ДЮСШ “Карпати” та “ВІК-Волинню” (вікові категорії U-16 та U-14) можна переглянути на youtube- каналі КЗ “ДЮСШ “Карпати”