«КАРПАТИ» U-13 – ПЕРЕМОЖЦІ КУБКА ЛЕГЕНД «КАРПАТ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу leg5.jpg

Протягом 30 вересня-2 жовтня у Львові на полі зі штучним покриттям стадіону «Школяр» тривав традиційний турнір юнацьких команд «Кубок ЛЕГЕНД «Карпат», організатором якого була львівська СДЮШОР-4.

Всього у змаганнях взяли участь 10 команд, сформованих з хлопців 2008 року народження з 7 міст України, поділених на дві групи по 5 колективів у кожній, серед яких і Комунальний заклад «ДЮСШ з футболу «Карпати» під керівництвом тренера Назара Савицького.

Склад груп турніру «Кубок ЛЕГЕНД «Карпат»:

Група А
«Карпати» Львів
«Рух» Винники
«Новатор» Хмельницький
«Барса» Суми
ДЮСШ Здолбунів

Група В
СДЮШОР-4 Львів
ФК «Львів»
«Чемпіон» Тернопіль
СДЮСШОР Ужгород
СК «Бердичів»

Вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати» потрапили до групи «А», де в перший ігровий день переграли однолітків з винниківського «Руху» (2:1) та хмельницького «Новатора» (7:0). Наступного ігрового дня, 1 жовтня, вихованці Назара Савицького розійшлися миром з сумською «Барсою» (1:1) і в заключному матчі групового турніру здолали ДЮСШ Здолбунів – 1:0. У підсумку перше місце у групі.

У півфіналі на нашу команду очікував поєдинок проти ужгородського СДЮСШОР, який фінішував другим у своїй групі В. Тут все вирішив один м’яч, який провів з 11-метрової позначки Володимир Шелепінський. Зазначимо, що Володя сам і заробив це пенальті.

В іншому півфіналі ФК «Львів» виявився сильнішим за сумську «Барсу».

Фінальний матч був за в «школярами» «Карпат», які не залишили жодних шансів землякам із футбольної школи ФК «Львів». Ще до перерви «дублем» у ворота юних «золотих левів» відзначився Лук`ян Ковалик. А після перерви (гра тривала два тайми по 20 хвилин кожен) остаточну крапку поставив онук легендарного капітана «Карпат», який у 1969 році першим підняв над головою кришталевий Кубок СРСР, Ігоря Кульчицького – Роман, який хоча й був найнижчим за зростом у складі своєї команди, проте це не завадило йому провести красень-гол головою у падінні. Футбольний шедевр, по іншому й не скажеш…

Отож, 3:0 і звання переможця турніру здобули вихованці школи «Карпат».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу leg3.jpg

Не обминули увагою гру юних карпатівці і організатори турніру. Так, індивідуальні призи в своїх амплуа отримали: Ростислав Баглай, який був визнаний найкращим воротарем змагань, а також Роман Кульчицький, який отримав приз як найкращий нападник турніру. Вітаємо!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу leg2.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу leg1.jpg

В церемонії нагородження взяли участь легенди “Карпат” Ігор Кульчицький, Степан Юрчишин, Ростислав Поточняк, Василь Гунько та інші славетні ветерани “зелено-білих”.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу leg4.jpg

Для історії зафіксуємо прізвища переможців, яких готував до змагань старший тренер Назар Савицький:

Аландарь Андрій, Баглай Ростислав, Вонсович Остап, Гавура Максим,  Гураль Микита, Давид Дмитро,  Деркач Андрій, Джурабаєв Муххамед, Дрешер Павло,  Жураєв Максим, Залипка Арсен, Ковалик Лук’ян, Ковтун Павло, Коткевич Максим, Кузик Дем’ян, Куляк Олександр, Кульчицький Роман, Лильо Дем`ян, Лоік Нестор, Мельник Павло,  Назаренко Михайло,  Семенюк Данило, Сеник Олександр, Соломон Дмитро, Тлумак Максим, Хливнюк Назар, Чубко Марко та Шелепінський Володимир.