ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 5-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +2 =0 -2

3 жовтня відбулися матчі заключного 5-го туру першого кола у четвертій групі серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. Усі чотири команди Комунального Закладу ДЮСШ «Карпати» зустрічалася у карпатівському дербі із земляками з клубної Академії «УФК-Карпати». Команди U-17 та U-15 грали вдома у Львові на верхньому полі стадіону «Україна», а U-16 та U-14 – на полі зі штучним покриттям УФК Львівського фахового коледжу спорту.

U-17. «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 2:1

Активніше розпочали гру господарі, які вже на 5-й хвилині могли повести в рахунку. Проте удар Добрянського, який увірвався з лівого флангу до центру зумів парирувати воротар «академіків» Іван Дубовий. Проте з другої спроби правий вінгер «школярів» «Карпат» таки досяг свого. На 13-й хвилині Добрянський отримав круглого на правому фланзі, хитнув суперника, змістившись у центр і з лівої потужно пробив у правий від воротаря верхній кут – 1:0.

Коли спливала остання хвилина першого тайму, після подачі з кутового Юрій Важинський забив просто неймовірний мяч, спіймавши круглого у повітрі і спрямував у дальню «дев`ятку».

На 8-й хвилині другої 45-хвилинки гості повернули інтригу, коли гравцеві «УФК-Карпати» вдався дальній удар. Опісля моменти були в обидвох командах, однак рахуок не змінився.

U-16. «УФК-Карпати» (Львів) – «Карпати» (Львів) – 3:1

У матчі 16-річних команд справжньої боротьби не вийшло. Господарі здобули заслужену перемогу. Ще у першому таймі вихованці Володимира Вільчинського провели два м`ячі, на що хлопці Андрія Василитчука відповіли одним. І цей гол Любомира Білевича, мабуть, єдине що зап`яталося у виконанні «школярів» «Карпат». Після перерви «УФК-Карпати» відзначилися втретє. Отож, 3:1 на користь «академіків».

U-15. «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:0

Матч двох лідерів четвертої групи («школярі» «Карпат» підійшли до гри з максимальною кількістю набраних очок, а «академіки» втратили пункти лише в одному програному поєдинку з мукачівським МФА) закінчився на користь вихованців Романа Деркача та Руслана Маланія.

Єдиний мяч господарі провели на 9-й хвилині, коли Штокал з лівого флангу несподівано для воротаря «УФК-Карпати» пробив у дальній верхній кут. У подальшому господарі повністю контролювали гру і довели поєдинок до п`ятої поспіль перемоги.

U-14. «УФК-Карпати» (Львів) – «Карпати» (Львів) – 1:0

Загалом це була рівна гра і справедливим рахунком була б нічия. Однак все вирішив один епізод, коли на останніх хвилинах першого тайму помилився захисник ДЮСШ «Карпати». Господарі скористалися своїм шансом на всі сто відсотків. Після передачі з флангу Данила Пилипчука Максим Смаглій в один дотик провів вирішальний гол, який приніс «академікам» три очки.

Трансляції матчів 5-го туру Чемпіонату ДЮФЛ УКРАЇНИ серед команд ЕЛІТ-ЛІГИ між командами КЗ “ДЮСШ “Карпати” та “УФК-Карпати” (вікові категорії U-17 та U-15) можна переглянути на youtube- каналі КЗ “ДЮСШ “Карпати”