«КАРПАТИ» U-11 – ПЕРЕМОЖЦІ ПРЕСТИЖНОГО ТУРНІРУ «UTMOST CUP» У ВІННИЦІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap1.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap2.jpg

Протягом 1-4 жовтня, на стадіоні вінницького спортивного комплексу «НИВА» відбувався четвертий за ліком футбольний турнір «Utmost Cup» серед юнаків 2010 року народження. Участь в турнірі взяли 40 найкращих команд з усіх куточків нашої держави (не приїхали лише вихованці донецького «Шахтаря» та київського «Динамо»), серед яких і були вихованці Комунального закладу «ДЮСШ з футболу «Карпати» під керівництвом тренера Дмитра Лапицького. На жаль, через пандемію коронавірусу цьогоріч не змогли приїхати команди з-за кордону.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap3.jpg

Усі ці 40 команд (більшість шкіл – учасники Еліт, Вищої та Першої ліг ДЮФЛУ, а це Прем’єр-Нива (Вінниця), Чорноморець (Одеса), Кремінь (Кременчук), Колос (Ковалівка), ДВУФК (Дніпро), Минай (Минай), Полісся (Житомир), Атлет (Київ), ДЮСШ-15 (Київ), Металіст 1925 (Харків), ВОДЮСШ (Вінниця) та багато інших міцних колективів), на першому етапі були поділені на вісім груп по 5 колективів у кожній.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap4.jpg

Вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати» потрапили до групи «С», де в перший ігровий день переграли однолітків з ФК «Чернігів» (1:0) та вінницького «Темпу» (3:1).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap11.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap7.jpg

Наступного ігрового дня, 2 жовтня, вихованці Дмитра Лапицького розійшлися миром з київською «Лідер-Софією» (0:0) і в заключному матчі групового турніру розгромили з непристойним рахунком – 6:0 харківську «Арену». У підсумку перше місце у групі і вихід до GOLD LEAGUE.

1 Етап. Підсумкова таблиця Групи «С»:

М Команда Ігор Перемоги Нічиї Поразки Різниця
м
`ячів
Очки
1 «Карпати» Львів 4 3 1 0 12:1 10
2 «Лідер-Софія» Київ 4 1 2 1 3:2 5
3 «Арена» Харків 4 1 2 1 3:7 5
4 ФК «Чернігів» 4 1 1 2 2:4 4
5 «Темп» Вінниця 4 0 2 2 4:10 2

Другий етап змагань передбачав вже стадію плей-офф. У чвертьфіналі GOLD LEAGUE, 3 жовтня, карпатівці розгромили одеський «Атлетик» – 3:0. Забитими голами відзначилися: Артем Киван, Руслан Кунинець та Микола Гаук.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap6.jpg

Куди важчим виявився півфінальний поєдинок, де на нашу команду очікував столичний «Локомотив», який на стадії 1/4 фіналу переграв 2:0 кременчуцький «Кремінь». Тут все вирішив один м’яч, який провів Микола Гаук.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap9.jpg

В іншому півфіналі ДЮСШ-2 з Хмельницького лише завдяки серії післяматчевих пенальті (основний час закінчився «сухою» нічиєю) виявився сильнішим за івано-франківську «Ніку».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap10.jpg

Серія післяматчевих 11-метрових ударів знадобилася і у фінальному матчі. Основний час, а це 40 хвилин (2 тайми по 20 хвилин кожен) завершився без голів. Футбольна лотерея принесла перемогу «школярам» «Карпат», які перемогли команду з Хмельницького – 4:3. Отож, звання переможця турніру здобули вихованці ДЮСШ «Карпати». Вітаємо!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap13.jpg

В останній ігровий день одразу після фіналу відбулося урочисте нагородження переможців. Окрім головного призу за звитягу у змаганнях, індивідуальні призи також отримали: Михайло Бойко, якого організатори визнали найкращим у складі ДЮСШ «Карпати», а кращим гравцем турніру «Utmost Cup» було обрано Владислава Максименка.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap14.jpgЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap15.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lap12.jpg

Для історії зафіксуємо прізвища переможців, яких готував до змагань старший тренер Дмитро Лапицький:
Максименко Владислав, Ігнатюк Богдан, Кріль Давид, Годунько Матвій, Васильків Олександр, Бойко Михайло, Пригара Любомир, Киван Артем, Гаук Микола, Лонгобарді Крістіан, Шнира Захар, Ярмола Матвій, Оленяк Олексій, Сірук Максим, Андрухів Роман, Панамарьов Денис, Драбич Станіслав, Кунинець Руслан.