ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» ДВІЧІ ПЕРЕМОГЛИ ФК «ЛЬВІВ» У ВІДКЛАДЕНИХ МАТЧАХ 3-ГО ТУРУ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p7.jpg

7 жовтня відбулися два перенесені матчі 2-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі, у яких команди КЗ «ДЮСШ «Карпати» U-17 та U-14 грали вдома проти ровесників з ФК «Львів».

U-17. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 2:0

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p1.jpg

У попередньому матчі ФК «Львів» втратив перші очки, зігравши в Луцьку – 1:1 з «Волинню». Ця осічка не вплинула на турнірне становище «золотих левів», які до гри з карпатівцями підійшли все ще в статусі лідера четвертої групи в своїй віковій категорії. А для команди Віталія Пономарьова, Івана Шуги та Назара Савицького матч з земляками з «Львова» був на вагу золота, оскільки «Карпати» з різних причин провалили два стартових матчі.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p2.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p3.jpg

Звітнимй матч був повністю за школярами «Карпат». І кінцевий рахунок навіть не сповна відображає ту перевагу, якою впродовж усього поєдинку володіли вихованці ДЮСШ «Карпати».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p12.jpg

Перший м`яч уболівальники побачили на 15-й хвилині. Господарі провели атаку лівим флангом, в якій взяли участь Столярчук та Важинський, простріл останнього замкнув Назарій Русяк.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p4.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p5.jpg

Друге взяття воріт відбулося на 38-й хвилині. І цього разу не обійшлося без участі Русяка. Наш опорний півзахисник отримав передачу на правому фланзі, на швидкості обійшов опонента і виконав прострільну передачу в центр штрафного майданчика, де першим на м`ячі був Андрій Столярчук, який в один дотик увігнав смугастого під поперечку.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p8.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p9.jpg

Після перерви наставники «Карпати» провели багато замін і незважаючи на це були ближчими до того щоб провести третій м`яч, ніж гості до того, щоб провести бодай гол престижу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p10.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p11.jpg

Отож, третя поспіль перемога карпатівців, які разом з «УФК-Карпати» та мукачівським МФА, маючи по 9 очок, дихають у спину все ще лідеру ФК «Львів», в активі якого залишилося 10 очок.

U-15. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – ФК «Львів» (Львів) – 4:0

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d1.jpg

Ще переконливішу перемогу здобули 15-річні вихованці ДЮСШ «Карпати», які «каменя на камені» не залишили у грі з одним із аутсайдерів групи. Лідери групи провели у кожному із таймів по два голи і святкували п`яту поспіль перемогу в сезоні.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d10.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d2.jpg

Рахунок відкрив Дмитришин, який в один дотик замкнув прострільну передачу Кузика. Не встигли гості оговтатися, як м`яч вдруге побував у їхніх воротах. На удар з дальньої дистанції наважився Король і смугастий, торкнувшись поперечки, залетів у ворота.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d4.jpg

Після перерви побиття гостей продовжили Кузик, який вже на 3-й хвилині другого тайму реалізував пенальті.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d7.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d6.jpg

А остаточну крапку поставив Штокал, якому вдався удар з-за меж штрафного майданчика з правого флангу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d8.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d9.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу d3.jpg

* * *

Нагадаємо, що в двох інших матчах 3-го туру, які відбувалися 19 вересня, двійка команд ДЮСШ «Карпати» грали в Луцьку проти однолітків «Волині». У грі 16-річних команд карпатівці перемогли – 3:1, а в матчі 14-річних команд було зафіксовано результативну нічию – 1:1.

Отож, загальний підсумок виступів школярів «Карпат» у 3-му турі: 4 гри: +3 =1 -0. У загальний залік додано 10 очок. У клубному заліку після 1-го кола вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу «Карпати» з 37-ма пунктами посідають 2 місце. Лідером наразі, маючи 45 очок, є «УФК-Карпати».  Третя – мукачівська МФА, в активі якої 35 очок.