ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 6-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +1 =2 -1

10 жовтня відбулися матчі 6-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. У цей день стартувало друге коло першого етапу змагань. Усі чотири команди львівської Дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати» зустрічалася з однолітками Мукачівської МФА. Команди U-16 та U-14 грали вдома у Львові на верхньому полі стадіону «Україна», а U-17 та U-15 – у Мукачевому.

U-17. МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 0:1

Вихованці ДЮСШ «Карпати»зуміли відквитатися за порузку у матчі першого кола. Вирішальною у матчі стала друга 45-хвилинка. Єдиний гол у матчі, який приніс нашій команді третю поспіль перемогу, провів нападник «зелено-білих» Святослав Боцьків.

U-16. «Карпати» (Львів) – МФА (Мукачево) – 0:1

Активніше розпочали вихованці Андрія Василитчука і на 9-й хвилині могли повести в рахунку. Господарі заробили кутовий на лівому флангу. Гулка навісив на дальню стійку, де Гайдучок головою переправив на вільного Білевича, однак наш центральний нападник не влучив головою з двох метрів.

Не забиваєш ти, забивають тобі. Гості через кілька хвилин після подачі з кутового провели єдиний гол, який виявився вирішальним у цій зустрічі.

Після пропущеного голу, гра господарів розклеїлася і прийшли до себе карпатівці лише в другому таймі.

Однак незважаючина ігрову та територіальну перевагу, «зелено-білі» так і не змогли бодай зрівняти рахунок у грі з одним із лідерів групи.

Найкращу нагоду знову мав наш бомбардир Любомир Білевич, який знову головою не зміг переправити круглого з кількох метрів після ідеальної подачі з правого флангу від Касарди.

U-15. МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 0:0

Вихованці Романа Деркача та Руслана Маланія у звітній грі втрали перші очки з осені минулого року, зігравши у Мукачеві в «суху» нічию. Окремих слів заслуговує суддівство цього поєдинку. Такого свавілля «служителів Феміди» (в даному випадку на користь закарпатців) не було, мабуть, з 90-тих років минулого століття. І дуже хотілося б щось на такий арбітраж звернули увагу в ДЮФЛУ…

U-14. «Карпати» (Львів) – МФА (Мукачево) – 1:1

На відміну від гри першого кола, де карпатівці розгромили мукачівців на їхньому полі 4:0, команда із Закарпаття зміцнилася ледь не на сто відсотків, встигнувши заявити багато нових гравців, зокрем, й двох виконавців з «Карпат», які, до речі, грали у звітному матчі.

Головні події відбулися у другому таймі. Першими відкрили рахунок господарі на 41-й хвилині. Після розіграшу з кутового, м`яч відлетів до вільного Михайла Дзюня, який з-меж штрафного майданчика поцілив у ближній правий від воротаря нижній кут воріт.

Потім було й друге взяття воріт МФА, коли в середині другого тайму гравець мукачівців зрізав круглого у власні ворота. Арбітр з Тернопільщини Ігор Гарас не зафіксував чисте взяття воріт (це підтвердив відеоповтор за присутності і бригади арбітрів, і інспектора Ігоря Школьного з Луцька вже після закінчення поєдинку), зафіксувавши, начебто, порушення правил з боку гравця львівської команди і, тим самим, фактично позбавив «зелено-білих» трьох очок.

Гості відігралися на 68-й хвилині. Причому гол «привезли» захисники «Карпат», чим і скористався гравець мукачівців Максим Мамонов, якому вже ніхто не міг завадити завдати прицільний удар з близької відстані.

Трансляції матчів 6-го туру Чемпіонату ДЮФЛ УКРАЇНИ серед команд ЕЛІТ-ЛІГИ між командами КЗ «ДЮСШ «Карпати» (Львів) та МФА (Мукачево)(вікові категорії U-16 та U-14) можна переглянути на youtube- каналі КЗ “ДЮСШ “Карпати”