«КАРПАТИ» 2009 Р.Н – ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ У ЛЬВОВІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr1.jpg

Кубок «Ветеранів ФК «Карпати» поповнив колекцію нагород, які останнім часом здобули вихованці КЗ «ДЮСШ «Карпати» у розмаїтих футбольних турнірах. Так, нещодавно, ми повідомляли про перемогу команд карпатівської школи на змаганнях у Львові та Вінниці (мова про юнаків, відповідно, 2014 і 2008 та 2010 років народження). І ось тепер настала черга за хлопцями 2009 р.н.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr9.jpg

9 жовтня фінішував футбольний турнір Кубок «Ветеранів ФК «Карпати» серед команд U-12, організатором якого була ЛСДЮШОР №4. На газоні зі штучним покриттям стадіону «Школяр» звання переможця виборювала молодь 2009 року народження з двадцяти чотирьох команд: ЛСДЮШОР №4, ЛСДЮШОР №4 2, ЛСДЮШОР №4 Lexus, ФК «Львів» і ФК «Львів-2», «Адреналін» (Луцьк), «Рух» (Винники), ДЮФК «Локомотив» і ДЮФК «Локомотив-2» (Ужгород), КДЮСШ «Енергетик» (Нетішин), «Галичина» і «Галичина-2» (Львів), «Полісся» і «Полісся-2» (Житомир), УДЮМК «Покрова» (Львів), «Новатор» (Хмельницький), «Ніка» (Івано-Франківськ), «Верес» (Рівне), ДЮСШ-1 і ДЮСШ-2 (Ужгород), Юніон-Спорт (Ямпіль),  «Лідер» (Червоноград), а також вихованці школи «Карпат» (представлені двома командами під керівництвом старшого тренера Андрія Грінера). Усі ці 24 команди були поділені на дві групи.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr11.jpg

Якщо обирати найпам`ятніший чи найбільш емоційний поєдинок, то таким можна назвати півфінальний матч «Карпати» – ФК «Львів». Юні футболісти обох команд демонстрували спортивну впертість, де жоден із суперників не мав наміру поступитися. Ігровий час завершився «сухою» нічиєю. У серії пенальті гру «витягнув» кіпер карпатців Арсен Діжак, тим самим, вивівши свою команду у фінал.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr5.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr44-540x1024.jpgЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr2.jpg

У фінальному поєдинку «зелено-білі» зійшлися з львівською «Галичиною». І тут основний час переможця не виявив (суперники «обмінялися» голами – 1:1). Отже, знову серія післяматчевих пенальті. Футбольна лотерея і майстерність була на боці гравців школи «Карпат» – 6:5. І шалений вияв радості у штабі «зелено-білих»…

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr8.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr7.jpg

У матчі за 3-тє місце ФК «Львів» здолав ЛСДЮШОР №4 – 4:0.

І на закінчення про індивідуальні призи. Найкращим воротарем змагань організатори визнали карпатівця Арсена Діжака. А інший гравець «зелено-білих» Дем’ян Михалюк став найкращим гравцем Кубка «Ветеранів ФК «Карпати».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr10.jpgЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gr12a.jpg

Ще традиційно зафіксуємо прізвища переможців гравців команди ДЮСШ «Карпати», яких готував до змагань тренер Андрій Грінер:
Діжак Арсен, Волинський Данило, Тимощук Михайло, Чень Максим, Михалюк Дем’ян, Шквирко Денис, Граціян Марко, Москвітін Максим, Жук Сергій, Березович Данило, Драбик Захар.

ВІТАЄМО!