ПІСЛЯ ЗДОБУТТЯ ТРОФЕЮ У ВІННИЦІ, «КАРПАТИ» U-11 – ПЕРЕМОГЛИ У «КУБКУ ЛЕГЕНД «КАРПАТ» У ЛЬВОВІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу pp1.jpg

Ми вже повідомляли, що 4 жовтня у Вінниці команда КЗ «ДЮСШ з футболу «Карпати» 2010 року народження стала переможцем престижного турніру «UTMOST CUP», в якому брали участь 40 команд з усієї України. І ось чергова приємна новина: у святковий день, 14 жовтня, вихованці Дмитра Лапицького здобули головний приз турніру «Кубок легенд «Карпат», який проводився у Львові на полях стадіону «Школяр», а організатором змагань була львівська СДЮШОР №4.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу pp2.jpg

Всього у змаганнях взяли участь 10 команд з Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської та Рівненької областей, сформованих з хлопців 2010 року народження, серед яких і Комунальний заклад «ДЮСШ з футболу «Карпати». І приємно, що саме юні карпатівці посіли перше місце у цих змаганнях, які відбувалися за коловою системою. Наші хлопці із дев`яти проведених поєдинків здобули шість перемог і лише із динамівцями зіграли в «суху» нічию, що дозволило стати переможцями.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу pp3.jpg

Ось хронологічно повна турнірна хода карпатівців до тріумфу у «Кубку легенд «Карпат»:
КАРПАТИ – ПОКРОВА (Львів) – 1:1,
КАРПАТИ – СДЮШОР-4 (Львів) – 2:0,
КАРПАТИ – РУХ (Винники) – 7:1,
КАРПАТИ – ЗАБОРОЛЬ (Волинська обл.) – 3:0,
КАРПАТИ – ВЕРЕС (Рівне) – 5:0,
КАРПАТИ – ВЕРЕС-2 (Рівне) – 3:0,
КАРПАТИ – ГАЛИЧИНА (Львів) – 0:1,
КАРПАТИ – ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ) – 2:0,
КАРПАТИ – СДЮШОР (Ужгород) – 4:0.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу pp4.jpgСимволічно, що не обминули увагою гру юних карпатівців і організатори турніру при визначенні індивідуальних призів. Так, Станіслав Драбич отримав приз як найкращий гравець турніру. Вітаємо!

В церемонії нагородження взяли участь легенди «Карпат» Ігор Кульчицький, Ростислав Поточняк, Роман Риф`як, Олег Родін та інші славетні ветерани «зелено-білих».

І традиційно на завершення для історії зафіксуємо прізвища переможців, яких готував до змагань старший тренер Дмитро Лапицький:Максименко Владислав, Драбич Станіслав, Габраль Артем, Андрухів Роман, Сірук Максим, Рущак Данило, Ярмола Матвій, Оленяк Олексій, Пономарьов Денис, Пилипець Максим, Кікоть Максим, Шеремета Максим, Шнира Захар, Лонгобарді Крістіан, Лісоцький Остап.

Юрій МИХАЛЮК