ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 7-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +3 =0 -1

17 та 18 жовтня відбулися матчі 7-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі за участю вихованців КЗ «ДЮСШ з футболу «Карпати». Так, 17 жовтня, команди «Карпати» U-16 та U-14 грали виїзні поєдинки проти ФК «Львів», а наступного дня дві команди школи «Карпат» U-17 та U-15 – вдома на верхньому полі стадіону «Україна» приймали луцьку «Волині».

U-17. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 4:3

У матчі першого кола карпатівці через кадрові труднощі у Луцьку поступилися волинянам – 1:3, тож тепер мали чудову нагоди реваншуватися. І це вдалося команді Віталія Пономарьова, Івана Шуги та Назара Савицького.

Рахунок було відкрито на 13-й хвилині. Атаку господарів лівим флангом завершив влучним ударом у дальній нижній кут Юрій Важинський. З таким рахунком команди й пішли на перерву, хоча шансів до того, щоб збільшити гольову первагу у господарів було більше ніж достатньо.

Ледь розпочався другий тайм, як рахунок ситав – 2:0. Боцьків заробив пенальті, яке реалізував Богдан Слюбик. Гості трохи повернули інтригу після того як арбітр призначив пенальті тепер вже у ворота «Карпат». З 11-метрвої позначки влучно пробив Олександр Шевчук.

Цей гол лише ще більше розізлив господарів, які після цього провели ще два м`ячі. Відзначилися, відповідно, Михальчук та Вербінський, довівши рахунок до розгромного.

І все ж треба віддати належне волинянам, які грали до кінця, незважаючи на рахунок. За це гості були винагороджені ще двома голами, які вони провели в останні хвилини поєдинку. Отож, у підсумку чергова перемога карпатівців, які й надалі очолюють турнірну таблицю своєї вікової групи.

U-16. ФК «Львів» (Львів) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 1:0

Господарі здобули три очки завдяки єдиному голу, проведеному на 14-й хвилині. ФК «Львів» вдалася атака правим флангом і після навісу на дальню стійку нападник «золотих левів» головою переправив круглого у ворота.

Могли господарі до перерви відзначитися й вдруге після розіграшу з кутового на 31-й хвилині, однак за карпатівців зіграла поперечина. У другому таймі «зелено-білі» робили спроби відігратися, однак в атаці мало що виходило, або ж вдало у рамці діяв воротар господарів.

Запам`яталася у команди Андрія Василитчука п`ятихвилинка, коли спочатку на 49-й хвилині удар Юрія Винницького з 16-ти метрів парирував воротар, а через три хвилини кіпер «Львова» потягнув й потужний удар зі штрафного.

Були ще моменти у Білевича, Магасевича проте рахунок на табло не змінився.

U-15. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 4:0

Кінцевий рахунок навіть не відображає тієї переваги, якою впродовж матчу володіли вихованці Романа Деркача і Руслана Маланія.

Відкрив рахунок вже на 5-й хвилині Тарас Штокал, який після розіграшу з кутового виявився найспритнішим у штрафному  майданчику.

Друге взяття воріт також відбулося після корнеру з лівого флангу. Автором другого голу став Володимир Король на 21-й хвилині.

Після перерви з 11-метрового штрафного удару, який заробив Дмитро Матківський, м`яч втретє опинився у воротах «Волині». Футбольний вирок реалізував Любомир Кузик.

А остаточну крапку у матчі поставив Дмитро Сорокаліт, який в один дотик замкнув прострільну передачу з лівого флангу від Кевіна Цюрпалевича-Семочка. Отож, впевнена перемога «зелено-білих», якій на далі на чолі турнірної таблиці.

U-14. ФК «Львів» (Львів) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 0:1

У матчі першого кола наймолодші карпатівці зазнали прикрої поразки від ФК «Львів», якої за грою аж ніяк не заслуговували. Тоді єдиний м`яч гості провели після грубої помилки воротаря «Карпат», однак зауважимо що Іван Саноцький, який є номінальним польовим гравцем, тоді вимушено зайняв пост №1 у складі «Карпат», оскільки два воротарі Орищак та Заяць були травмовані.

Нині ж обернулося все навпаки. Спочатку, вже на 4-й хвилині господарі не реалізували пенальті.

А в кінці поєдинку вже груба помилка центрального захисника ФК «Львів» призвела до пропущеного голу. Сталося це вже у компенсований час до другого тайму.

Відзначимо й нападника карпатівців Дяка. Саме подача з правого флангу від Ростислава призвела до автоголу гравця команди-господаря.

Трансляції матчів 7-го туру Чемпіонату ДЮФЛ УКРАЇНИ серед команд ЕЛІТ-ЛІГИ між командами КЗ «ДЮСШ «Карпати» (Львів) та «Волинь» (Луцьк) (вікові категорії U-17 та U-15) можна переглянути на youtube- каналі КЗ “ДЮСШ “Карпати”