«КАРПАТИ» 2009 ТА  2012 Р.Н.  «ПІДКОРИЛИ» «МОРШИНСЬКУ ОСІНЬ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу mor1.jpg

Одразу дві команди КЗ «ДЮСШ з футболу «Карпати» 2009 та 2012 років народження стали переможцями всеукраїнського турніру «Моршинська осінь», який тривав з 15 по 17 жовтня у місті-курорті Моршин, що на Львівщині.

У змаганнях команд 2012 року народження взяли участь 10 команд з Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської та Хмельницької областей, які були розділені на дві групи по 5 команд у кожній. Команда Комунального закладу «ДЮСШ з футболу «Карпати» у своїй групі здобули всі чотири перемоги у чотирьох матчах:
ФЦ Ковель-Волинь – 1:0,
ДЮСШ Долина – 4:1,
ФЦ Скала Моршин – 3:0,
ДЮСШ Ізяслав – 3:1,
що дозволило юним карпатівцям посісти перше місце у своїй групі.

У півфіналі «зелено-білі» зустрічалися із другою командою паралельної групи: ДЮСШ Дрогобич і перемогли – 1:0. У фінальній грі карпатівські школяри грали з переможцем іншої півфінальної пари, де перемогу святкував добре знайомий по груповому турнірі: ФЦ “Ковель-Волинь”. Цього разу перевага нашої команди була ще переконливішою – 2:0.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу mor3.jpg

І традиційно для історії зафіксуємо прізвища переможців, яких готував до змагань старший тренер Андрій Бузуб`як:
Стецик Давид, Куртяк Лука, Чень Павло, Дуткевич Іван, Підгайний Максим, Бішко Максим, Бойко Олександр, Волоський Володимир, Грох Георгій, Лабецький Святослав.

* * * * * *

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу mor2.jpg

У турнірі серед команд 2009 року народження взяли участь 16 команд, які на першому етапі були розподілені на чотири групи по 4 команди. Вихованці ДЮСШ «Карпати» під керівництвом старшого тренера Андрівя Грінера у своїй групі здобули три перемоги у трьох матчах, не пропустивши при цьому жодного голу при різниці забитих: +11:
ДЮСШ Ковель – 6:0,
«Скала» Стрий – 3:0,
ФК «Вараш» (рівненська обл..) – 2:0.

У підсумку перше місце в групі і вихід до чвертьфіналу, де лише за серією післяматчевих пенальті (основний час закінчився «сухою» нічиєю) вдалося переграти львівський СДЮШОР №4 – 3:2. У півфіналі на карпатівських школярів очікувало івано-франківське «Прикарпаття». І знову для зясування переможця команди змушені були пробивати серію післяматчевих пенальті. Футбольна лотерея знову булла на боці «Карпат» – 3:1. У фінальному матчі наші хлопці преграли «Енергетик» з Нетішина і здобули головний приз турніру.

Звісно, що не обминули увагою гру юних карпатівців і організатори турніру при визначенні індивідуальних призів. Так, Данило Волинський отримав приз як найкращий захисник турніру, а воротаря Арсена Діжака організатори визнали найкращим гравцем львівських «Карпат». Вітаємо!

І на завершення вкажемо прізвища переможців гравців команди ДЮСШ «Карпати», яких готував до змагань тренер Андрій Грінер:
Діжак Арсен, Волинський Данило, Тимощук Михайло, Чень Максим, Михалюк Дем’ян, Шквирко Денис, Граціян Марко, Москвітін Максим, Жук Сергій, Березович Данило, Драбик Захар.