«КАРПАТИ» U-11 ТА U-8  ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ «ГАЛИЦЬКІ КАНІКУЛИ»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kan3.jpg

Протягом 20-22 жовтня у Львові та Брюховичах тривав традиційний дитячий турнір з футболу «Галицькі канікули» серед трьох вікових груп.

Так, серед команд 2010 року народження (U-11) за головний приз на полі зі штучним покриттям навчально-тренувальної бази «Карпат» у Брюховичах змагалися 16 команд з Львівщини, Київщини, Одеси, Тернопільщини та столиці нашої держави. Формат турніру: 8+1 і тривалість матчу: 2 тайми по 16 хвилин кожен. Серед учасників були й вихованці ДЮСШ «Карпати» під керівництвом старшого тренера Дмитра Лапицького.

На першому етапі усі колективи були поділені на чотири групи по 4 команди у кожній.

Група А: Чорноморець-1 (Одеса), Столиця- 2 (Київ), Зміна (Біла Церква), ФК ЛЬВІВ.
Група В: Чорноморець- 2 (Одеса), Столиця-1 Київ), Галичина (Львів), СК Київ.
Група С: ДЮСШ 26 (Київ), Рух (Винники), Бенфіка (Київ), ДЮСШ (Тернопіль)
Група Д: Зірка (Київ), КАРПАТИ (Львів), Атлетік (Чортків), Покрова (Львів).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kan2.jpg

«Карпати» виступали в групі «Д», де посіли підсумкове перше місце, обігравши почергово усіх суперників по групі:
Київську Зірку – 4:0, львівську Покрову –  6:1 та Атлетік з Чорткова – 1:0.

Найважчим для «зелено-білих» виявився чвертьфінальний поєдинок проти київської ДЮСШ -26. Для виявлення переможця довелося пробивати серію післяматчевих пенальті (основний час – 2:2), де фортуна посміхнулася карпатівським школярам.

У півфіналі на «Карпати» чекала ще одна команда зі столиці України – СК «Київ», однак справжньої боротьби не вийшло. «Карпати» розгромили суперника – 3:0. У другому півфіналі «Чорноморець-1» з таким самим рахунком декласував ДЮСШ Тернопіль.

Отже в останньому матчі турніру звання переможця розігрували «Карпати» та «Чорноморець-1». Завдяки голам Максима Шеремети, Любомира Пригари та Максима Пилипця, «зелено-білі» перемогли – 3:0.

Організатори також відзначили індивідуальними призами карпатівців Владислава Максименка, який отримав приз «найкращого воротаря», а Артема Габраля визнали «Найкращим гравцем турніру». Вітаємо!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kan4.jpgЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kan1.jpg

І на завершення згадаємо для історії прізвища переможців з команди «Карпати», яких готував тренер Дмитро Лапицький:
Максименко Владислав, Гарячий Михайло, Лонгобарді Крістіан, Рущак Данило, Пилипець Максим, Оленяк Олексій, Драбич Станіслав, Габраль Артем, Годунько Матвій, Васильків Олександр, Бойко Михайло, Гаук Микола, Шеремета Максим, Кікоть Максим, Шнира Захар, Пригара Любомир, Ярмола Матвій, Пономарьов Денис.

* * * * *

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kan5.jpg

А от змагання серед команд 2013 та 2014 років народження відбувалися за іншою схемою та форматом. Тут на полі зі штучним покриттям львівського стадіону «Сокіл» за коловою системою змагалися 10 команд з Львова та області, а також гості з Тернополя, Луцька, Кам`янського (Дніпропетровської області) та Ватутіно (Черкаської області). Гра тривала один тайм тривалістю 18 хвилин. Формат турніру: 4+1.

Серед учасників були й вихованці ДЮСШ «Карпати» під керівництвом старшого тренера Олега Петрика, які виступали двома складами («зелені» та «білі»), і що приємно, обидві наші  команди у підсумку розташувалися на п’єдесталі пошани. Так, «білі» стали переможцями, а «зелені» – бронзовими призерами.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kan6.jpg

Ось, хронологія виступів карпатівських школярів «Білих» з у цих змаганнях:
ФК «Львів» (2013) – 5:1,
ФК «Львів» (2014) – 10:0,
«Чемпіон-1» Тернопіль – 2:1,
«Чемпіон-2» Тернопіль – 5:0,
ФК «Ватутіно»  (Черкаська область) – 6:0,
«Надія» Камянське (Дніпропетровської області) – 5:0,
«Карпати» («зелені») – 1:1,
«Адреналін» Луцьк – 1:0,
ДЮСШ Жидачів (Львівська обл..) – 11:0.

Склад команди «Карпати» Львів («білі») – переможців турніру «Галицькі канікули», яких готував тренер Олег Петрик :
Рипновський Сергій, Бабяк Дем’ян, Аронов Лука, Купецький Юрій,  Питляківський Кирило, Язиков Максим, Вовк Віталій, Онищак Ігор, Мікляш Маркіян.

Отримали карпатівці й індивідуальні призи в номінаціях. Кращим «воротарем» турніру було визнано Сергія Рипновського, «захисником» – Кирила Питляківського, а «нападником» – Віталія Вовка, який з 25-ма голами став ще й найкращим бомбардиром змагань. Вітаємо!