ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 8-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +1 =2 -1

24 жовтня відбулися матчі 8-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. У цей день стартувало друге коло першого етапу змагань. Команди «Карпати» U-17 та U-15 грали виїзні поєдинки у Львові на стадіоні «Сокіл» проти земляків з ФК «Львів». Натомість, команди U-16 та U-14 грали вдома у Львові на верхньому полі стадіону «Україна проти луцької  «Волині».

U-17. ФК «Львів» (Львів) – «Карпати» (Львів) – 1:1

Головні події матчу відбулися в першому таймі. Відкрили рахунок господарі вже на перших хвилинах, не обійшлося при цьому й без рикошету. В середині першої 45-ти хвилинки карпатівці відігралися. Після подачі від Артура Федора пробивав Святослав Боцьків, після чого мяч опинився у Юрія Важинського, який і завдав влучного удару. Зауважимо що гру проти «золотих левів» карпатівські школярі проводили не в найсильнішому складі…

U-16. «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 1:4

У першому колі вихованці Андрія Василитчука впевнено переграли волинян на їхньому полі – 3:1. Цього разу все обернулося навпаки.

Вже на 8-й хвилині гості вели в рахунку – 2:0. Після перерви «Волинь» провела ще два м`ячі, на що «зелено-білі» відповіли лише голом престижу від Кирила Загорянсього.

Відзначимо у лучан Романа Ковалюка, в активці якого «хет-трик».

Після цієї другої в сезоні перемоги «Волинь» зрівнялася з «Карпатами» за кількістю очок.

Щодо «зелено-білих», то це була найгірша гра команди у звітному чемпіонаті.

U-15. ФК «Львів» (Львів) – «Карпати» (Львів) – 0:0

У цьому матчі зустрічалися команди, які розташовувалися на різних полюсах турнірної таблиці: «Карпати» – з 19-ма очками на чолі таблиці та  ФК «Львів», маючи 4 пункти посідав передостанній рядок в турнірних перегонах (менше лише у «ВІК-Волині» – 3 пункти). У цьому протистоянні лідера та аутсайдера вихованці ДЮСШ «Карпати» так і не змогли завдати бодай одного влучного удару. У підсумку «суха» нічия, яка ніяк не вплинула на розклад у турнірній таблиці команд U-15, де карпатівці й надалі з відривом посідають перше місце, випереджаючи найближчого переслідувача МФА (Мукачево) на 5-ть очок.

U-14. «Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 2:1

У матчі першого кола, який відбувався у Луцьку 19 вересня, «Карпати» зуміли відібрати перші очки в тодішнього лідера групи, якою була «Волинь». Тоді суперники розійшлися результативною нічиєю – 1:1. Цього разу команди підійшли сусідами в турнірній таблиці. «Зелено-білі», маючи 11-ть пунктів йшли другими, а волиняни посідали третій рядок з 10-ма очками, щоправда, маючи один відкладений матч із «ВІК-Волинню» в резерві.

Тому карпатівцям було важливо зберегти гандикап від свого найближчого переслідувача. І це команді тренерів Василя Леськіва та Володимира Мандзиняка вдалося.

Героєм матчу став нападник «зелено-білих» Ростислав Байдак, який двічі розписався у воротах «Волині». А першими відкрили рахунок саме волиняни. На 30-й хвилині гравець «Волині» після подачі зі штрафного забив рукою, але цього чомусь не побачив арбітр з Івано-Франківська Ростислав Дорошенко, як і очевидного пенальті, коди захисник лучан відверто збив у штрафному майданчику Данила Гембарського ще за рахунку – 0:0.

А в другому таймі, виявивши неабияку волю до перемоги і справжній карпатівський дух, вихованці Василя Леськіва та Володимра Мандзиняка таки дотиснули суперника.

На 42-й хвилині після подачі зліва зі штрафного від Горіна, Байдак зігравши на випередження зрівняв рахунок, а на останній хвилині другого тайму Ростислав здійснив індивідуальний рейд, який закінчився влучним ударом у лівий від воротаря нижній кут.

Важка, але заслужена перемога карпатівців.

Трансляції матчів 8-го туру Чемпіонату ДЮФЛ УКРАЇНИ серед команд ЕЛІТ-ЛІГИ між командами КЗ «ДЮСШ «Карпати» (Львів) та «Волинь» (Луцьк)  (вікові категорії U-16 та U-14) можна переглянути на youtube- каналі КЗ “ДЮСШ “Карпати”