ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 9-МУ ТУРІ ЗДОБУВАЮТЬ 8 ОЧОК

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-11.jpg

31 жовтня відбулися матчі передостаннього 9-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири команди Комунального Закладу «ДЮСШ «Карпати» зустрічалися з однолітками «ВІК-Волині» з Володимира-Волинського. U-16 та U-14 грали на Волині, а U-17 та U-15 – вдома на верхньому полі стадіону «Україна».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-01.jpg

U-17. «Карпати» (Львів) – «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – 4:0

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-12.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-08.jpg

17-річні карпатівці, які є лідерами групи, вже в першому таймі провели три м`ячі, не пропустивши жодного.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-07.jpg

Відкрили рахунок господарі вже на 5-й хвилині, коли волиняни порушили правила у власному штрафному майданчику проти Артура Федора. Футбольний вирок бездоганно реалізував Мілан Михальчук.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-13.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-10.jpg

Через 10-ть хвилин рахунок подвоїв Роман Добрянський, який в один дотик замкнув простріл з лівого флангу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-09.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-03.jpg

А на 23-й хвилині довів рахунок до розгромного цетрфорвард «Карпат» Артур Федор, після грубої помилки захисників «ВІК-Волині».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-02.jpg

Одразу після перерви погром аутсайдера продовжив той же Мілан Михальчук, встановивши, тим самим, остаточний рахунок зустирічі.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-06.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-05.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu017-04.jpg

U-16. «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 1:1

Господарі розпочали гру дуже агресивно і вже в дебюті зустрічі могли відзначитися двічі. Але якщо в першому випадку гравець «ВІК-Волині» не скористався виходом віч-на-віч, то в другому волиняни таки повели в рахунку. Відігралися хлопці Андрія Василитчука і Андрія Дигаса в середині другого тайму, коли Максим Кулик влучно реалізував пенальті.

U-15. ДЮСШ «Карпати» (Львів) – «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – 4:1

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-06.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-13.jpg

За сценарієм попередньої гри 17-річних команд складалася гра й команд U-15. Вже до перерви команда Романа Деркача і Руслана Маланія провела три м`ячі у ворота суперника.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-10.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-01.jpg

Відкрили рахунок карпатівські школярі на 15-й хвилині, коли дальнім ударом з лівого флангу Максим Коваль увігнав смугастого у дальній нижній кут. Подвоїв рахунок той же Коваль вже через чотири хвилини ударом в падінні через себе, після подачі з правого флангу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-07.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-08.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-11.jpg

А на останніх хвилинах першого тайму вдався удар з-за меж трафного майданчика Назарію Мікляшу, який перекинув круглого через голкіпера. М`яч від поперечки зрикошетив у ворота.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-04.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-03.jpg

Ледь розпочалася друга 35-хвилинка, як господарі відзначилися учетверте. Після розіграш кутового на лівому фланзі, захисники «ВІК-Волині» залишили без нагляду Любомира Кузика, який з близької відстані «розстріляв» воротаря гостей. А коли вже спливав компенсований час гості провели гол-престижу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-09.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-02.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-05.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу uu015-12.jpg

U-14. «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський) – ДЮСШ «Карпати» (Львів) – 1:1

Вихованці школи «Карпат» – наймолодші учасники ДЮФЛ України не змогли продовжити виграшну серію у Володимирі-Волинському. Головні події матчу відбулися в другому таймі. Першими відкрили рахунок волиняни. Після розіграшу зі штрафного гравець команди-господаря влучно пробив у «дев`ятку» воріт львівської команди. І все ж «зелено-білі» не дозволили команді з Волині здобути повноцінні три очки. Після флангової атаки найспритнішим у штрафному майданчику «ВІК-Волині» виявився Юрій Мужиловський. У підсумку – 1:1.