«КАРПАТИ» U-12 – ПЕРЕМОЖЦІ ПРЕСТИЖНОГО ТУРНІРУ «UTMOST CUP» У ВІННИЦІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-1.jpg

Протягом 27-31 жовтня, на стадіоні вінницького спортивного комплексу «НИВА» відбувався четвертий за ліком футбольний турнір «Utmost Cup» серед юнаків 2008 року народження. Участь в турнірі взяли 24 найкращі команд з усіх куточків нашої держави (не приїхали лише представники ФК «Динамо» Київ), серед яких і були вихованці Комунального закладу «ДЮСШ з футболу «Карпати» під керівництвом тренерів Назара Савицького та Олега Петрика. На жаль, через пандемію коронавірусу цьогоріч не змогли приїхати команди з-за кордону.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-4.jpg

Усі ці 24 команди (більшість шкіл – учасники Еліт, Вищої та Першої ліг ДЮФЛУ, а це Шахтар (Донецьк), Десна (Чернігів), Дніпро (Дніпро), Колос (Ковалівка), Зірка (Кропивницький), Прем’єр-Нива (Вінниця), Чорноморець (Одеса), Волинь (Луцьк), Кремінь (Кременчук), ДВУФК (Дніпро), Минай (Минай), Полісся (Житомир), Атлет (Київ), ДЮСШ-26 (Київ) та багато інших міцних колективів), на першому етапі були поділені на чотири групи по 6 колективів у кожній. Змагання проводилися за коловою системою. Тривалість ігор –  2 тайми по 25 хв. Кількість гравців 10+1.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-5.jpg

Вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати» потрапили до групи «А», де в перший ігровий день прозійшлися результативною нічиєю – 1:1 з однолітками ФК «Колос» (Ковалівка). Зауважимо, що наша команда грала практично з коліс, адже приїхала до Вінниці буквально за годину до початку стартової зустрічі. В наступному матчі першого ігрового дня школярі «Карпат» не мали проблем з ФК «Зірка» Кропивницький, розгромивши суперника (3:0).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-6.jpg

Наступного ігрового дня, 28 жовтня, вихованці Назара Савицького здолали з мінімальним рахунком (2:1) чернівецький «Арсенал» та чернігівську «Десну» (1:0).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-8.jpg

В заключному матчі групового турніру карпатівці у матчі, який вже нічого не вирішував, оскільки «зелено-білі» достроково вийшли до чвертьфіналу, поступилися господарям турніру  –  вінницькій «Прем`єр-Ниві» (0:1). У підсумку друге місце у групі і вихід до стадії 1/4 фіналу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-7.jpg

1 Етап. Підсумкова таблиця Групи «А»:

М Команда Ігор Перемоги Нічиї Поразки Різниця
м`ячів
Очки
1 «Колос» Ковалівка 5 3 2 0 5:2 11
2 «Карпати» Львів 5 3 1 1 7:3 10
3 «Прем`єр-Нива» Вінниця 5 2 2 1 5:3 8
4 «Десна» Чернігів 5 2 0 3 6:6 6
5 «Зірка» Кропивницький 5 1 2 2 2:5 5
6 «Арсенал» Чернівці 5 0 1 4 4:10 1

Другий етап змагань передбачав вже стадію плей-офф. У чвертьфіналі, 30 жовтня, карпатівці досить впевнено переграли київський «Атлет» – 2:0, який фінішував у своїй групі «В» на першому місці. Забитими голами наприкінці матчу відзначилися: Михайло Назаренко та Дем’ян Кузик.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-9.jpg

Куди важчим виявився півфінальний поєдинок, де на нашу команду очікував дніпровський ФК «Дніпро», який на стадії 1/4 фіналу лише у серії післяматчевих пенальті переграв столичну ДЮСШ-26 (основний час – 1:1). Тут все вирішив один м’яч, який провів Максим Гавура.

В іншому півфіналі зустрічалися ковалівський «Колос» та одеський «Чорноморець». Основний час переможця не виявив (1:1), тому командам довелося пробивати серію післяматчевих пенальті, де влучнішими були одесити.

Отож, у суботу, 31 жовтня у фінальному матчі зійшлися львівські «Карпати» та «Чорноморець». Свою перевагу у зати голи втілили влучні постріли Михайла Назаренка та Максима Гавури.  Отож, 2:0 і звання переможця турніру здобули вихованці ДЮСШ «Карпати». Вітаємо!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-3.jpg

В останній ігровий день одразу після фіналу відбулося урочисте нагородження переможців. Окрім головного призу за звитягу у змаганнях, індивідуальні призи також отримали: Максим Гавура, якого організатори визнали найкращим у складі ДЮСШ «Карпати», а кращим гравцем турніру «Utmost Cup» було обрано Володимира Шелепінського.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу U12-2.jpg

Для історії зафіксуємо прізвища переможців, яких готував до змагань старший тренер Назар Савицький:
Аландарь Андрій, Баглай Ростислав, Вонсович Остап, Гавура Максим,  Гураль Микита, Давид Дмитро,  Деркач Андрій, Джурабаєв Муххамед, Дрешер Павло,  Жураєв Максим, Залипка Арсен, Ковалик Лук’ян, Ковтун Павло, Коткевич Максим, Кузик Дем’ян, Куляк Олександр, Кульчицький Роман, Лильо Дем`ян, Лоік Нестор, Мельник Павло,  Назаренко Михайло,  Семенюк Данило, Сеник Олександр, Соломон Дмитро, Тлумак Максим, Хливнюк Назар, Чубко Марко та Шелепінський Володимир.

Підсумки турніру коментує старший тренер «Карпат» 2008 р.н. Назар Савицький: дивись тут