ДЮФЛ УКРАЇНИ. «КАРПАТИ» У 10-МУ ТУРІ – 4 ГРИ: +2 =1 -1. ПЕРШИЙ ЕТАП ЗАКІНЧИЛИ НА МАЖОРНІЙ НОТІ.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14-2.jpg

4 листопада усі чотири команди КЗ «ДЮСШ з футболу «Карпати» провели матчі заключного 10-го туру серед команд Еліт-Ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Суперниками наших хлопців були однолітки з «УФК-Карпати». Цими поєдинками завершувався перший етап чемпіонату. І обидва суперники своє завдання цьогоріч: а саме пробитися на весняну частину з першої трійки у клубному заліку, виконали достроково. Тому з турнірної точки зору це були лише матчі престижу. І більше вони вдалися «школярам» «Карпат».

U-17. «УФК-Карпати» (Львів) – «Карпати» (Львів) – 1:1

Господарям поля вдалося провести швидкий гол, коли вже на 4-й хвилині відзначився гравець «УФК-Карпати». Цей гол трохи вибив з колії лідера групи, проте вже в другій половині першого тайму вихованці ДЮСШ «Карпати» заволоділи ініціативою повністю контролювали хід подій. Проте відігралися школярі «Карпат» вже у другому таймі. На 54-й хвилині нашій команді вдалася комбінаційна атака, під час якої Добрянський покотив круглого під удар Согору. Воротар «академіків» зумів парирувати цей удар, проте першим на добиванні був Михальчук, який і встановив остаточний рахунок зустрічі.

U-16. «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:3

У звітному матчі «академіки» забезпечили потрібний результат ще до перерви, коли тричі вразили ворота Набита. Перший та третій м`ячі були проведені після розіграшу з кутового на, відповідно. 11-й та 40+1 хвилинах. А між цим на 35-й хвилині гол-красень ударом у ліву від воротаря «дев`ятку» провів Василь Дебич. Після перерви рахунок не змінився.

U-15. «УФК-Карпати» (Львів) – «Карпати» (Львів) – 3:4

У цьому матчі команди розіграли справжній триллер, який завершився на користь вихованців Романа Деркача та Руслана Маланія. Першими відкрили рахунок господарі. Проте з пенальті Король вирівняв рівновагу. Згодом Коваль зробив рахунок – 2:1 на користь школярів. Але ще до перерви «академіки» зрівняли рахунок. Отож, при рахунку – 2:2 команди й пішли на перерву. У другій 35-хвилинці Любомир Кузик знову виводить «Карпати» вперед. Господарям через кілька хвилин вдається вдруге зрівняти рахунок. Проте останнє слово все ж було за вихованцями ДЮСШ «Карпати», коли відзначився Мікляш. Таким чином, «школярі» «Карпат» закінчують цьогорічну осінь в якості беззаперечних лідерів своєї групи і з хорошим настроєм готуватимуться до весняної частини сезону.

U-14. «Карпати» (Львів) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:0.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14-1.jpg

У матчі першого кола, який відбувався на полі УФУ 3 жовтня, перемогли «академіки», завдяки єдиному голу Максима Смаглія.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14-3.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14-8.jpg

З таким самим рахунком завершився і звітний матч, проте вже на користь «школярів».

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14-4.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14-9.jpg

Реванш команді Василя Леськіва та Володимира Мандзиняка забезпечив влучний удар Дяка на 40-й хвилині, коли круглий залетів у лівий верхній кут воріт команди-суперника.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14-6.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kk14-5.jpg