«КАРПАТИ» U-11 ЗДОБУЛИ ГОЛОВНИЙ ПРИЗ ТУРНІРУ МАCRON CUP В УЖГОРОДІ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa6.jpg

Протягом 5-8 листопада на Закарпатті відбувався традиційний вже третій за ліком футбольний турнір «Macron Cup» серед юнаків 2010 року народження. На полях спорткомплексу «Зінедін» змагалося 9 команд з трьох областей нашої держави, а саме Закарпатської, Чернівецької та Львівської, а також один представник столиці України. Львівщину на цьому турнірі представляли вихованці Комунального закладу «ДЮСШ з футболу «Карпати» під керівництвом тренера Дмитра Лапицького.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa2.jpg

На першому етапі змагань учасники турніру грали за коловою системо кожен з кожним. В останній день змагань команди очікували матчі плей-оф та за підсумкові місця.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa5.jpg

Вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати» з восьми проведених матчів першого етапу перемогли в семи і лише одного разу поступилися чернівецькій «Буковині» – 1:3, яка й стала переможцем першого етапу. Наші хлопці посіли проміжне друге місце з різницею забитих і пропущених м`ячів – 46:4.

Ось підсумки поєдинків за участю «Карпат» на першому етапі:
«Зінедін» Ужгород – 8:0,
«Зінедін-2» Ужгород – 8:0,
«Авангард» Ужгород – 4:0,
«Минай» Минай – 7:0,
«Мункач» Мукачево – 5:0,
«Говерла» Київ – 11:1,
«Буковина» Чернівці – 1:3,
«Буковина-2» Чернівці – 2:0.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa1.jpg

Другий етап змагань передбачав вже стадію плей-офф: перша команда зустрічалася з третьою, а друга – з четвертою. У півфіналі, 8 листопада, карпатівці досить впевнено переграли ужгородський «Авангард» – 2:0, який фінішував у групі на четвертому місці. Забитими голами у стані «зелено-білих» відзначилися: Владислав Максименко з 9-ти метрового штрафного удару та Микола Гаук.

Куди важчим виявився фінальний поєдинок, де на нашу команду очікував єдиний кривдник на першому етапі – чернівецька «Буковина», яка у другому півфіналі переграла господарів турніру «Зінедін» з рахунком – 3:1.

Основний час фінального поєдинку переможця не виявив (2:2, у складі «Карпат» влучними ударами відзначилися Максим Шеремета та Михайло Бойко), тому командам довелося пробивати серію післяматчевих пенальті, де влучнішими були юні карпатівці – 5:4.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa4.jpg

Отож, «зелено-білі» стали переможцями турніру. Вітаємо!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa7.jpg

У боротьбі за бронзові нагороди в ужгородському дербі мінімальну перемогу (1:0) святкували вихованці «Зінедіна».

В останній ігровий день одразу після фіналу відбулося урочисте нагородження переможців. Окрім головного призу за звитягу у змаганнях, індивідуальні призи також отримали карпатівці: Захар Шнира, якого організатори визнали найкращим півзахисником турніру, а також Микола Гаук, якого організатори нагородили призом «Чесної гри». За це Микола Гаук отримав футболку з автографами відомих гравців Михайла Кополовця та Василя Кобіна.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa10.jpgЦе зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa9.jpg

Ось переможний склад команди «КАРПАТИ», яких готував старший тренер Дмитро Лапицький:

Максименко Владислав, Габраль Артем, Кріль Давид, Годунько Матвій, Киван Артем, Кунинець Руслан, Андрухів Роман, Драбич Станіслав, Ігнатюк Богдан, Васильків Олександр, Бойко Михайло, Шнира Захар, Пригара Любомир, Оленяк Олексій, Гаук Микола, Шеремета Максим, Кікоть Максим , Пилипець Максим.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу lapa8.jpg