Тренери

Вовчук Любомир Євгенович

Дата народження: 26.08.1969

Тренер юнаків 2002 року народження

Деркач Роман Степанович

Дата народження: 13.11.1965

Тренер юнаків 2003 року народження

Пономарьов Віталій Юрійович

Дата народження: 07.01.1974

Тренер юнаків 2004 року народження

Василитчук Андрій Миколайович

Дата народження: 13.07.1965

Тренер юнаків 2005 року народження

Гайдук Андрій Васильович

Дата народження: 11.12.1972

Тренер воротарів

Маланій Руслан Миколайович

Дата народження: 29.10.1971

Тренер юнаків 2006 року народження

Леськів Василь Іванович

Дата народження: 20.12.1963

Тренер юнаків 2007 року народження

Марич Роман Ростиславович

Дата народження: 17.07.1977

Тренер юнаків 2008 року народження

Грінер Андрій Михайлович

Дата народження: 25.06.1973

Тренер юнаків 2009 року народження

Лапицький Дмитро Степанович

Дата народження: 31.10.1983

Тренер юнаків 2010 року народження

Хомут Дмитро Орестович

Дата народження: 15.04.1990

Тренер юнаків 2011 року народження

Мандзиняк Володимир Богданович

Дата народження: 27.12.1979

Асистент тренера юнаків 2007 року народження

Погорілець Геннадій Броніславович

Дата народження: 09.03.1956

Тренер всіх початкових груп

Кікоть Ярослав Григорович

Дата народження: 08.06.1949

Тренер філії («Прогрес»)

Шуга Іван Семенович

Дата народження: 07.02.1977

Тренер філії (м. Дубляни)

Годвін Самсон

Дата народження: 11.11.1983

Тренер філії (смт. Брюховичі)

Рафальчук Віктор Вікторович

Дата народження: 14.11.1986

Тренер філії (вул. Наукова)

Беззуб’як Андрій Володимирович

Дата народження: 25.09.1987

Тренер філії (вул. кн.Ольги)

Савицький Назар Ігорович

Дата народження: 06.10.1994

Тренер молодших груп

Дигас Андрій Олегович

Дата народження: 09.03.1996

Асистент тренера молодших груп